Уникальный, авторский метод, разработанный Вячеславом Казанцевым, основанный на индивидуальном сбалансированном питании и комплексе тренировок.
Уникальный, авторский метод, разработанный Вячеславом Казанцевым, основанный на индивидуальном сбалансированном питании
и комплексе тренировок.
 • 01
  БОЛЬШЕ 10 000 КЛИЕНТОВ ПОЛУЧИЛИ СВОЙ РЕЗУЛЬТАТ
 • 02
  8 ЗАЛОВ В СЕТИ
 • 03
  40 КВАЛИФИЦИРОВАННЫХ СПЕЦИАЛИСТОВ
 • 04
  ЗАПАТЕНТОВАННАЯ ПРОГРАММА ТРЕНИРОВОК
 • 05
  НОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ
 • 06
  РАБОТА С ДИЕТОЛОГОМ
  01
  БОЛЬШЕ 10 000 КЛИЕНТОВ ПОЛУЧИЛИ СВОЙ РЕЗУЛЬТАТ
  02
  8 ЗАЛОВ В СЕТИ
  03
  40 КВАЛИФИЦИРОВАННЫХ СПЕЦИАЛИСТОВ
  04
  ЗАПАТЕНТОВАННАЯ ПРОГРАММА ТРЕНИРОВОК
  05
  НОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ
  06
  РАБОТА С ДИЕТОЛОГОМ
  ПОСМОТРИТЕ ВИДЕО перед отправкой заявки
  Индивидуальный инструктор сможет выявить начальный уровень и создать программу, чтобы физически усовершенствовать клиентов.

  ПОЧЕМУ ВЫБИРАЮТ НАС

  МЫ ДАЕМ
  РЕЗУЛЬТАТ!
  16 ПЕРСОНАЛЬНИХ
  ЗАНЯТИЙ С ТРЕНЕРОМ
  ПЕРСОНАЛЬНО
  ПОДОБРАНЫЙ РАЦИОН
  ИНДИВИДУАЛЬНАЯ
  ПРОГРАММА
  ТРЕНИРОВОК
  ЗАБОТА
  О ЗДОРОВЬЕ
  ПРОФЕСИОНАЛЬНО ГОТОВИМ
  ФИГУРУ К ОТПУСКУ
  МОЖНО ЗАНИМАТЬСЯ
  ОНЛАЙН
  ДРУЖНЫЙ ОТКРЫТЫЙ
  КОЛЕКТИВ

  ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

  АБОНЕМЕНТЫ

  Тренировки
  с личным тренером
  • от 8 тренировок в месяц
  • замеры до и после программы занятий
  • работа только с личным тренером
  Программа
  “Скульптор Тела”
  • от 16 тренировок в месяц
  • замеры перед и после программы занятий
  • работа с личным тренером
  • подбор питания диетологом под ваши цели
  Индивидуальные
  услуги
  • тренировки с личным тренером – 390 грн
  • разовая консультация с диетологом– 550 грн
  • разработка программы питания в месяц – 1100 грн
  Записаться на бесплатную тренировку
  Заполните форму и наш менеджер предоставит Вам больше информации

  Сеть фитнес-залов Body Sculptor

  Кому потрібен фітнес тренери для занять? Персональний фітнес тренер Київ зокрема актуальне для початківців. Однак і тим, хто постійно йде в спортивний центр, потрібен час від часу організовувати індивідуальні тренування. Тренер фітнес клубу готує профі в своїй області, у яких є необхідні знання з анатомії і фізіології, і вміють використовувати на практиці здібності для коригування фігури або для того, щоб нарощувати м’язову масу. Для нових відвідувачів курсу фітнес тренера буде важко скористатися повним комплексом здібностей для групового заняття. Індивідуальний інструктор зуміє виявити початковий рівень і створити програму, щоб фізично вдосконалити клієнтів.

  Персональний тренер фітнес – це до того ж і інструктор з аеробіки. Подібний вид спортивного навантаження був такий популярний в 80-х роках минулого століття, а сьогодні він володіє десятками напрямків. Найбільш популярними з них вважаються:

  Класична аеробіка. Якщо ви вирішили записатися на наші курси фітнес тренерів в Києві, то цей вид тренування допоможе відмінно опрацьовувати будь-які категорії м’язів тіла, поліпшити поставу, укріпити серцево-судинну систему.
  Степ-аеробіка. Учні застосовують лише маленьку платформу, завдяки якій здійснюють кроки і Прижов.
  Аква-аеробіка. Індивідуальний тренер з фітнесу може навчити підопічного здійснювати вправу в воді, що знижує навантаження на скелети і суглоб, однак дає можливість надійно опрацьовувати м’язи. Незамінний для людей у ​​віці.
  Слайд-аеробіка. Для тренування застосовується особлива взуття з гладкої доріжкою. Наші курси фітнес тренера Київ призначені для навчання відвідувачів для виконання рухів, які схожі з рухами ковзанярі і лижника.
  Памп-аеробіка. Ці курси фітнес тренера киев ціна протікають в нашому спортзалі із застосуванням особливої ​​невеликий штанги barbell. Застосовуються силові елементи (присідання, жим, нахил), до того ж все виконується в швидкому темпі і під музичний супровід. Поліпшити тіло і розтяжку представницям слабкої статі можуть, займаючись більшістю напрямків фізичної активності.
  Шейпінг незамінний для того, щоб боротися із зайвими кілограмами і створити гарну фігуру. На фитболе і Bosu застосовують величезний м’ячик і півсферу. Пілатес, гімнастика, стретчинг, а також флекс курс фітнес тренера відповідає за розтяжку м’язів і розвиток гнучкості тіла. Різноманітні типи йоги можуть допомогти привести в гармонію духовну і фізичну складові людей. Говорячи про фітнес, неможливо не вказати про танці. Трохи вивчивши, танцюрист зуміє виявитися фітнес-інструктором і почати викладати латино, Зумбо, пол-денс, фанк і так далі.

  П’ять причин пройти індивідуальні тренування
  Індивідуальні тренування можуть приносити багато користі:

  Інструктор зможе розробити індивідуальний комплекс тренувань, незамінний для корекції фігури. У кожного з нас є свої мінуси і плюси, для одного важливого значення має підкачувати черевні м’язи, а для іншого – отримати стрункі ніжки або підтягти попу. Для того, щоб це отримати, потрібні різні види вправ, професіоналу відомо, які точно тренування потрібно проводити з тренером, щоб поліпшити його тіло і загальний стан тіла;
  у будь-якого індивіда є власна межа витривалості. Функція інструктора надати оптимальне навантаження, що не дозволяє займається ухилятися і жаліти себе, проте, крім того, і не стане причиною перевтоми тіла і небажаних наслідків;
  інструктор дасть поради щодо раціонального складання раціону, яке гарантуватиме організму харчування корисними речовинами, які необхідні і для того, щоб побудувати м’язову масу і спалювати жири, таким чином і для оздоровлення всього тіла і для того, щоб отримати необхідний заряд бадьорості;
  фітнес-тренер підготує денний режим, який сприяє швидкому досягненню необхідних цілей. У нього зазвичай додаються гімнастика вранці і пробіжка, велосипедна прогулянка на свіжому повітрі і відвідання басейнів;
  професіонал зможе створювати подібний настрій для занять, що здійснення вправи виявиться радісним і не важким, дозволить застосувати заохочення і осуду, що дозволяють скористатися повною віддачею від тренувань.
  Інструктор нашого фітнес центру підготує вас до групових тренувань. Досягнувши деяких підсумків з індивідуальним тренером, ви можете бути з величезною користю зайнятися в групах, маючи знання про власне тіло і те, в якому напрямку рухатися для його удосконалення.